Genialne umywalki retro

umywalka globo paestum pa022biProjektując łazienkę w stylu retro można spędzić wiele godzin na poszukiwaniu odpowiedniej umywalki. Najważniejszym pytaniem, jakie powinniśmy sobie zadać poszukując umywalki retro, brzmi: Szukam umywalki wiszącej czy wpuszczanej w blat?
Od tego pytania zależy nie tylko rozpatrzenie sposobu montażu, lecz również organizacja przestrzeni w łazience.
Jeśli zdecydowaliście się na umywalkę wiszącą, warto przyjrzeć się takiemu produktowi jak Globo Paestum umywalka PA022.BI.
Umywalka Globo Paestum PA022.BI czaruje elegancją, formą i perfekcją wykonania. Delikatne, zaokrąglone linie wyraźnie pokazują nam, że jest to umywalka retro. Plusem umywalki wiszącej jest możliwość dopasowania do niej szafki bądź stelaża retro i tutaj kolekcja Paestum oferuje nam wiele rozwiązań, którym warto się przyjrzeć (niedawno pisaliśmy o stelażach Paestum).
Ceramika z serii Paestum bardzo wyraźnie nawiązuje do stylu retro, dlatego warto zwrócić uwagę również na inne umywalki z tej serii, gdyż mają wiele elementów wspólnych, lecz różnią się pomiędzy sobą głębokością i wielkością. Jeśli wolicie głębsze umywalki, to przyjrzyjcie się Globo Paestum Umywalka PA057.BI.

Zobaczcie koniecznie:

 

globo paestum umywalka pa056bi
Globo Paestum Umywalka wisząca biała PA056.BI

Minusem umywalki wiszącej jest widoczny, odkryty syfon, dlatego warto przyjrzeć się stelażom pod umywalki Globo, dzięki którym umywalka nabierze charakteru.

globo paestum nogi pod umywalkę pa075biGlobo Paestum Nogi pod umywalkę białe PA075.BI

Wybierając umywalkę Globo PA056.BI warto zastanowić się nad dodaniem do niej stylizowanych retro nóżek.