Jajko w łazience?

Keramag Citterio Umywalka 123555Czy może być coś wspanialszego dla twórcy niż upamiętnienie jego dzieła poprzez nazwanie zaprojektowanej przez niego serii jego nazwiskiem? Udało się to Antonio Citterio, który zaprojektował genialną kolekcję ceramiki Keramag.
Keramag Citterio to wszystko czego potrzeba do wyposażenia łazienki, w serii znajdują się: umywalki, bidety, toalety WC, szafki podumywalkowe, wiszące szafki boczne oraz lustra. Bogaty wybór ceramiki zachwyci zarówno miłośników miękkich, delikatnych linii, jak i zwolenników prostokątnych umywalek. Umywalka Keramag Citterio o owalnej formie przypomina swoim kształtem misę, ten sam kształt, jakby wyciśnięty został w umywalce prostokątnej, której wnętrze przypomina nieco jajko obrane ze skorupki.
Owalny kształt jajka został powtórzony w formie bidetu i miski WC Keramag Citterio, które stworzone zostały w dwóch opcjach: stojącej i wiszącej.
Estetyka ceramiki Citterio zachwyca, lecz projekt ten to nie tylko elegancki design, postawiono również na aspekt użytkowy. Umywalki Keramag Citterio wyposażono w system odpływowo-przelewowy Clou lub odpływ z pokrywą chromowaną. Zadbano również o zamknięcie toalet WC, deska sedesowa Keramag Citterio została wyposażona w funkcję soft-close, czyli mechanizm sprawiający, że nasza deska nie zamknie się z hukiem, opadnie powoli i co najważniejsze cicho. Dodatkowym plusem jest możliwość zakupu ceramiki z powłoką KeraTect, dzięki której utrzymanie umywalki, bidetu i miski WC w czystości jest bajecznie proste, gdyż powierzchnia z KeraTect przeciwdziała osadzaniu się brudu.
Koniecznie przyjrzyj się serii Keramag Citterio – zachwyca!

Zobaczcie koniecznie:

Keramag Citterio Bidet 233550

 

 

Keramag Citterio Bidet wiszący 233550

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Citterio Miska WC wisząca 56 x 36 z deską wolnoopadającą 203550+573500

 

Keramag Citterio Miska WC wisząca z deską wolnoopadającą 203550+573500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Citterio Umywalka nablatowa 123655

 

Keramag Citterio Umywalka nablatowa z przelewem 123655