Keramag Silk w nowoczesnej łazience

Keramag Silk Umywalka 121680 2Twoja łazienka jest nudna i przestarzała? Nie możesz już znieść widoku swojej starej umywalki i miski WC? Wymień stare na nowe!
Nowoczesna łazienka to także nowoczesna ceramika łazienkowa. Jeśli nie chcesz wydawać
milionów na elegancki wystrój, przyjrzyj się kolekcji Keramag Silk. Za niewygórowaną cenę można uzyskać efekt “WOW!”. Umywalka Keramag Silk łączy w sobie delikatne linie z masywnym wyglądem. Jeśli lubisz mieć pod ręką mydło w płynie oraz na podstawce, niestety nie wszystkie modele umywalek z serii Silk mają na tyle szerokie ranty, aby umieścić tam akcesoria kosmetyczne, lecz spokojnie, jest na to rozwiązanie.
Blat podumywalkowy Keramag Silk powiększa przestrzeń wokół umywalki, więc warto zastanowić się nad montażem umywalki nablatowej. Wybierając tę opcję, na pewno wszelkie przybory kosmetyczne będziecie mieli pod ręką – zarówno mydło do mycia rąk, jak i szczoteczkę do zębów. No tak…, a co z rzeczami, których nie chcemy mieć na wierzchu?
Szafka pod umywalkę Keramag Silk to świetne rozwiązanie. Szuflady w szafkach wyposażone są w mechanizm cichego domykania, więc bez obaw można puścić szufladę i nie usłyszymy żadnego trzasku, gdy się zamknie. Szafki podumywalkowe Keramag Silk kompletuje się z blatem, więc można zacząć od blatu i później dokupić szafkę. Gospodarowanie przestrzenią szuflad ułatwiają przegrody, dzięki którym zapomnimy o godzinach poświęconych na “grzebanie” za ulubionymi perfumami.
W serii znajdziecie także miski WC, bidety, lustra i wiele innych akcesoriów łazienkowych, dzięki czemu wyposażycie łazienkę kompletnie i na pewno nowocześnie!

Zobaczcie koniecznie:

Keramag Silk Umywalka 121680

 

Keramag Silk Umywalka 121680

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Umywalka 121655 3

 

Keramag Silk Umywalka nablatowa 121655

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keramag Silk Szafka podumywalkowa 816041

 

 

 

Keramag Silk Szafka podumywalkowa 816041