Idealna umywalka o zaokrąglonej linii

Flaminia Mono Umywalka ścienna biała MN54LFlaminia jest producentem włoskiej ceramiki i armatury łazienkowej, ich oferta jest dość bogata – znajdziemy u nich umywalki, baterie łazienkowe, wanny, brodziki, bidety, toalety WC, a nawet lustra i oświetlenie łazienki. Planując nowoczesną łazienkę, z powodzeniem można wykorzystać do tego wyłącznie produkty Flaminia.
Wśród wielu serii, które wyszły spod ręki tego producenta, ciekawa jest seria Flaminia Mono, w której można znaleźć półkę pod umywalkę, umywalki, miski WC i bidet. Warto zwrócić uwagę na umywalki ścienne Flaminia Mono, wszystkie bez przelewu, o delikatnej, zaokrąglonej linii, idealnie pasujące do nowoczesnej łazienki. Dużym plusem produktów Flaminia Mono jest możliwość wyboru koloru ceramiki, więc jeśli dla kogoś biała umywalka to ostatnie co chce zobaczyć w swojej łazience, lecz ciężko rozstać się z wizją owalnej formy, można zdecydować się na zakup ceramiki w kolorach: czarnym, szarym, jasnym niebieskim i kolorze łupku (łupek to zazwyczaj ciemnoszara skała). Projektując nowoczesną łazienkę spójrz co ma do zaoferowania Flaminia Mono, zakochasz się w ich wzornictwie.

 

Zobacz koniecznie:

Flaminia Mono Umywalka ścienna MN64LFlaminia Mono Umywalka ścienna 64x48x18,5 cm, biała MN64L

Klasyczna umywalka wisząca Flaminia Mono z wybitym jednym otworem na baterię, bez przelewu, w kolorze białym. Do umywalki można dopasować toalety WC Flaminia Mono, aby łazienka wyglądała nowocześnie i poszczególne elementy ceramiki łazienkowej nie różniły się od siebie – dopasowana ceramika to gwarancja udanego projektu łazienki.

 

 
Flaminia Mono Miska WC wisząca 52x35x32cm, biała MN118Flaminia Mono Miska WC wisząca 52x35x32cm, biała MN118

Nowoczesna podwieszana toaleta WC Flaminia Mono w kolorze białym o zaokrąglonym kształcie idealnie pasuje do umywalki Mono. Do miski WC można dopasować deski sedesowe Flaminia.

 

 

 

Flaminia Mono Bidet stojący 52x35x42cm, biały MN217Flaminia Mono Bidet stojący 52x35x42cm, biały MN217

Flaminia Mono to nie tylko toalety WC i bidety wiszące, to także miski WC i bidety stojące. Jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na zamontowanie nowoczesnego bidetu podwieszanego, nie musi zapominać o nowoczesnej łazience, gdyż nowoczesne wzornictwo można dopasować również do starszych technologii sanitarnych.